profil firmy
Strona główna > o nas > O nas

profil firmy

Siedziba Jiangsu Xiangchuan Rope Technology Co., Ltd. znajduje się w parku przemysłowym Chengnan, w hrabstwie Baoying, w mieście Yangzhou, w prowincji Jiangsu. Firma zajmuje powierzchnię 38 000 metrów kwadratowych, teren budowy 18 000 metrów kwadratowych i zatrudnia prawie 150 pracowników. Posiada ponad 100 zestawów w pełni zautomatyzowanych i zmechanizowanych urządzeń powroźniczych. Wprowadziła japońską technologię i opracowała nową linię do produkcji dwuwarstwowego oplotu linowego (uzyskana przez Ministerstwo Nauki i Technologii w 2006 roku. Certyfikat Projektu Xinghuo, Certyfikat Produktu High-tech Jiangsu), na zaawansowanym poziomie branży, jest to jedna z silnych przedsiębiorstw produkujących liny z włókien chemicznych w kraju.

Firma przeszła międzynarodowy certyfikat systemu jakości ISO9001 i sukcesywnie uzyskała aprobatę typu towarzystwa klasyfikacyjnego w Chinach (CCS), Stanach Zjednoczonych (ABS), Francji (BV), Japonii (NK), Rosji (RS) oraz uzyskał certyfikat produktu morskiego dla Niemiec (DNV-GL), Wielkiej Brytanii (LR), Włoch (RINA), Korei Południowej (KR) i innych 9 międzynarodowych autorytatywnych towarzystw klasyfikacyjnych. Liny marki „XIANGCHUAN” będące znakiem towarowym produktów dla przedsiębiorstw obejmują produkty z serii polipropylenowej, produkty z serii nylonowych wielowłóknowych (nylonowych), produkty z serii poliestrowej. Firma samodzielnie opracowała również liny z polietylenu o ultrawysokiej masie cząsteczkowej, liny z monofilamentu nylonowego (powszechnie znane jako liny atlasowe), liny mieszane o wysokiej wytrzymałości, liny z kompozytu kompozytowego itp. Pleciona struktura liny ma trzy sploty, cztery sploty, sześć pasm, osiem pasm, dwanaście pasm, dwuwarstwowy oplot itp., a zakres średnic od 4 mm do 150 mm jest do wyboru przez klienta; produkcja jednoczesna Różne sieci (siatka zabezpieczająca, siatka trapowa, siatka wiatroszczelna, siatka osłonowa), produkty z serii rozrzutników. Jej produkty cieszą się uznaniem użytkowników w przemyśle stoczniowym, transporcie oceanicznym, operacjach na morzu, ratownictwie, poszukiwaniach ropy naftowej, platformach, przemyśle wojskowym obrony narodowej i obsłudze portów w Zarządzie Portu. Kabel marki „XIANGCHUAN” stał się marką zaufaną dla użytkowników.

Trzymanie się strategii marki jest odwiecznym tematem przedsięwzięcia; podążanie za innowacjami technologicznymi jest niewyczerpaną siłą napędową rozwoju przedsiębiorstwa. Firma ma silną siłę techniczną i aktywnie rozwija produkty high-tech. Obecnie posiadamy łącznie 16 patentów na wynalazki i wzory użytkowe. Złożyła wniosek o udział w projekcie programu Spark Ministerstwa Nauki i Technologii, projekcie dotyczącym zaawansowanych technologicznie produktów w prowincji Jiangsu oraz projekcie programu Torch w prowincji Jiangsu. Utworzyła także centrum badań i rozwoju technologii lin z włókien chemicznych, wykonała należny wkład w rozwój chińskiego przemysłu stoczniowego i transportu oceanicznego.


*Przedmiot:
Name:
Phone:
*E-mail:
Address:
*Content:
*kaptcha:

INFORMACJE KONTAKTOWE

 • Adres:

  Droga nr 8 Chengnan, park przemysłowy Chengnan, hrabstwo Baoying, Jiangsu Chiny

 • E-mail:

  E-mail1:vanzer@xcrope.com  Vanzer Tao
  E-mail2:sales@xcrope.com    Wang Peng
  E-mail3:grace@xcrope.com    Grace Li
  E-mail4:info@xcrope.com       David Cheng

 • Telefon firmowy:

  +86-514-88253368

 • Dział sprzedaży zagranicznej:

  +86-514-88302931

MAPA STRONY

facebook2.png google-plus-square.png Twitter.png

Prawa autorskie © Jiangsu Xiangchuan Rope Technology Co., Ltd. | Wszelkie prawa zastrzeżone

MAPA STRONY

Obsługiwane przez sieć Yicheng